Kurz sebeobrany pro ženy pokračuje

10.11.2021
Město Kolín ve spolupráci s Policií ČR pořádají další kurz sebeobrany pro ženy. Tento kurz se uskuteční v rámci projektu Bezpečný Kolín již po deváté a opět je zcela ZDARMA.
Jestliže máte zájem se kurzu zúčastnit, pročtěte si přiložené propozice kurzu a vyplňte elektronickou přihlášku. Kurz bude uveden teoretickým setkáním, na které budou navazovat praktické lekce. Během měsíců září až prosinec se seznámíte s problematikou sebeobrany žen, dozvíte se jak předcházet nebezpečným situacím a naučíte se základní techniky ze sebeobrany. Navíc si vyzkoušíte jak používat obranný sprej, tzv. „kesr“, který si odnesete na závěr jako dárek.

Pro koho je určen: pro ženy ve věku 20 – 50 let*
Kapacita kurzu: 26 osob
Termín kurzu: 13. ledna 2022 – 23. března 2022
Rozvrh: čtvrtek 19 – 21 h

Místo konání: 6. ZŠ Kolín
Náplň kurzu: 10 setkání (úvodní teorie a následně praktické cvičení)

Lektoři: 3 zkušení policisté – nprap. Petr Zlatohlávek, nprap. Martin Vlasák, nprap Jakub Štolba
 
Pokud máte zájem se daného kurzu zúčastnit, vyplňte elektronickou přihlášku, kterou naleznete ZDEPřihlásit se můžete do 30. 11. 2021. 
Své přihlášení berte prosím závazně! Je třeba absolvovat min. 80% kurzu! Přijetí či nepřijetí do kurzu Vám bude potvrzeno do 8. 12. 2021, na Vámi uvedený e-mail.

* kurz je určen především ženám z Kolína, v případě nenaplnění kapacity budou přijaty i ženy z jiných měst, které v Kolíně pracují


POLICIE ČR - kariéra PÁTRÁNÍ - ODKAZY

“Děláme Kolín
bezpečný”

 
 
 

Odběr novinek


Přejete si zasílat nové zprávy do Vaší e-mailové schránky?
Stačí se zaregistrovat k odběru novinek a určit si jaká témata a oblasti Kolína Vás zajímají...
  Celkový počet uživatelů: 953024 |