Hasiči informují


Krchlebská věž opět odstartuje krajskou soutěž v požárním sportu

5.6.2019
V sobotu 8. června se v Krchlebech nedaleko Čáslavi uskuteční už 18. ročník závodu ve výstupu do čtvrtého podlaží cvičné věže pomocí jednohákového žebříku. Následující víkend 15. a 16. června bude probíhat Krajská soutěž v požárním sportu profesionálních a dobrovolných hasičů v Kutné Hoře.
Pro účastníky z Hasičského záchranného sboru Středočeského kraje bude Krchlebská věž stejně jako v předchozích letech součástí Krajské soutěže v požárním sportu profesionálních a dobrovolných hasičů, kterou bude 15. a 16. června hostit městský stadion Olympia v Kutné Hoře.

Soutěž v Krchlebech bude zahájena v 9 hodin nástupem závodníků, rozhodčích a hostů, předpokládané slavnostní vyhlášení výsledků s předáním cen kolem 15. hodiny.

V sobotu od devíti hodin uvidí diváci běh na 100 m s překážkami, kde se představí soutěžící v kategoriích muži HZS, muži SDH a ženy SDH. Odpoledním programem bude štafeta 4x100 m s překážkami, opět rozdělené do kategorií muži HZS, muži SDH a ženy SDH.

Nedělní dopoledne bude jako už tradičně patřit právem nazývané královské disciplíně požárního sportu – požárnímu útoku. Soutěžit se bude ve stejných kategorií jako u předchozích disciplín, tzn. muži HZS, muži SDH a ženy SDH.

Propozice a přihlášku naleznete na webových stránkách HZS Středočeského kraje:
https://www.hzscr.cz/akce/krchlebska-vez-opet-odstartuje-krajskou-soutez-v-pozarnim-sportu.aspx


POLICIE ČR - kariéra PÁTRÁNÍ - ODKAZY

“Děláme Kolín
bezpečný”

 
 
 

Odběr novinek


Přejete si zasílat nové zprávy do Vaší e-mailové schránky?
Stačí se zaregistrovat k odběru novinek a určit si jaká témata a oblasti Kolína Vás zajímají...
  Celkový počet uživatelů: 671397 |