Z hospody odcizil cigarety a peníze

Kolínští policisté přijali před víkendem oznámení od 42letého muže, který nahlásil vloupání do hospody s odcizením finanční hotovosti a tabákových výrobků.
 
Hlídka po příjezdu k oznamovateli na místo zjistila, že neznámý pachatel v pátek 13. srpna, od půlnoci do půl desáté dopoledne, se přesně nezjištěným způsobem dostal dveřním otvorem do prostoru objektu, odkud odcizil okolo 50 kusů krabiček cigaret a dále z poklady finanční hotovost.
 
Tímto jednáním dosud nezjištěný pachatel způsobil celkovou škodu v předběžné výši téměř 35 tisíc korun.

Krizové řízení

Každý z nás se v běžném životě může dostat do situace, kdy si nebude vědět rady s tím co dělat a jak danou situaci vyřešit. Pokud tato situace nastane, v první řadě se každý musíme rozhodnout, zda tuto situaci nějakým způsobem dokážeme sami vyřešit. Pokud ano, bezodkladně tak učiníme. Pokud ovšem vznikne situace, kterou nedokážeme vyřešit sami, pak jsme povinni vyrozumět příslušné složky Integrovaného záchranného systému (IZS). V případě, že nestačí na řešení vzniklé situace běžné prostředky IZS, vyhlašují se podle zákona 240/2000 Sb. tzv. krizové stavy.

V období vyhlášení krizového stavu je využíváno právě krizového řízení. V době krizových stavů mohou být omezeny některé osobní svobody (např. svoboda volného pohybu a pobytu ve vymezeném prostoru území ohrožovaného nebo postiženého krizovou situací) a mohou být od právnických a fyzických osob požadovány určité pracovní povinnosti, výpomoci či poskytnutí věcných prostředků.
POLICIE ČR - kariéra PÁTRÁNÍ - ODKAZY

“Děláme Kolín
bezpečný”

 
 
 

Odběr novinek


Přejete si zasílat nové zprávy do Vaší e-mailové schránky?
Stačí se zaregistrovat k odběru novinek a určit si jaká témata a oblasti Kolína Vás zajímají...
  Celkový počet uživatelů: 908265 |