V září začne kurz sebeobrany pro ženy

19.8.2015
Město Kolín ve spolupráci s Policií ČR pořádají kurz sebeobrany pro ženy. Tento kurz se uskuteční v rámci projektu Bezpečný Kolín a díky podpoře ze strany Ministerstva vnitra (program Prevence kriminality) je zcela ZDARMA.
Jestliže máte zájem se kurzu zúčastnit, pročtěte si níže přiložené propozice kurzu a vyplňte přihlášku na adrese www.1url.cz/H98K. Protože je tento kurz pořádaný v rámci Bezpečného Kolína poprvé, je součástí elektronické přihlášky i několik otázek, které zjišťují, kterému dni, hodině a místu dávají zájemkyně přednost. Až na základě těchto informací bude vybráno místo, den a čas, které budou nejvíce odpovídat požadavkům většiny žen. Kurz bude uveden teoretickým setkáním, na které bude navazovat 10 praktických lekcí. Během měsíců září až listopad se účastnice kurzu seznámí s problematikou sebeobrany žen, dozví se jak předcházet sebeobranným situacím a naučí se základní techniky ze sebeobrany. Navíc si vyzkouší jak používat obranný sprej, tzv. „kesr“, který si odnesou na závěr jako dárek.

Pro koho je určen: pro ženy ve věku 20 – 50 let
Kapacita kurzu: max. 30 osob
Začátek kurzu: v týdnu 14. – 18. září 2015 (přesný termín bude určen dle preferencí přihlášených a možností pronájmu)
Konec kurzu: v týdnu 24. – 25. listopadu 2015 (přesný termín bude určen dle preferencí přihlášených a možností pronájmu)
Četnost: 1 x v týdnu 2 hodiny
Den: bude určen dle preferencí přihlášených a možností pronájmu
Hodina: bude určena dle preferencí přihlášených a možností pronájmu
Náplň kurzu: první teoretická lekce a následně 10 praktických
Lektoři: 2 zkušení policisté
nprap. Petr Zlatohlávek, policista, v současné době Instruktor služební přípravy policistů z PČR ŠPS (školní policejní středisko) Sadská
npor. Mgr. Miloslav Houdek, policista, vedoucí PČR OOP Kolín, bývalý instruktor služební přípravy policistů, absolvent Masarykovy univerzity - obor Speciální edukace pro bezpečnostní složky

Pokud máte zájem se daného kurzu zúčastnit, vyplňte přihlášku pro zájemce o kurz sebeobrany, kterou naleznete ZDE.


POLICIE ČR - kariéra PÁTRÁNÍ - ODKAZY

“Děláme Kolín
bezpečný”

 
 
 

Odběr novinek


Přejete si zasílat nové zprávy do Vaší e-mailové schránky?
Stačí se zaregistrovat k odběru novinek a určit si jaká témata a oblasti Kolína Vás zajímají...
  Celkový počet uživatelů: 1016969 |