Kurz sebeobrany pro ženy 2023

27.6.2023
Město Kolín ve spolupráci s Policií ČR pořádají i v roce 2023 kurz sebeobrany pro ženy. Tento kurz se uskuteční v rámci projektu Bezpečný Kolín již po desáté a opět je zcela ZDARMA.
Jestliže máte zájem se kurzu zúčastnit, pročtěte si níže přiložené propozice kurzu a vyplňte elektronickou přihlášku. Kurz bude uveden teoretickým setkáním, na které budou navazovat praktické lekce. Během měsíců září až prosinec se seznámíte s problematikou sebeobrany žen, dozvíte se jak předcházet nebezpečným situacím a naučíte se základní techniky ze sebeobrany. Navíc si vyzkoušíte jak používat obranný sprej, tzv. „kesr“, který si odnesete na závěr jako dárek.

Pro koho je určen: pro ženy ve věku 20 – 50 let*
Kapacita kurzu: 30 osob
Termín kurzu: 14. září – 7. prosince 2023
Rozvrh: čtvrtek 19 – 21 h
Místo konání: tělocvična 6. ZŠ Kolín
Náplň kurzu: 12 setkání (úvodní hodina teorie + 10 dvouhodin praktické cvičení v tělocvičně + závěrečná hodina předání osvědčení)
Lektoři: 3 zkušení policisté – ppor. Petr Zlatohlávek, nprap. Martin Vlasák, nprap. Jakub Štolba – Instruktoři služební přípravy policistů. 

Pokud máte zájem se daného kurzu zúčastnit, vyplňte elektronickou přihlášku, kterou naleznete ZDE! Přihlásit se můžete do 31. 7. 2023.


Své přihlášení berte prosím závazně! Je třeba absolvovat min. 80% kurzu!
 
Přijetí či nepřijetí do kurzu Vám bude potvrzeno do 15. 8. 2023, na Vámi uvedený e-mail.
 
* kurz je určen především ženám z Kolína, v případě nenaplnění kapacity budou přijaty i ženy z jiných měst, které v Kolíně pracují


 Město Kolín logo
Městská policie Kolín
logo-HZS
logo-policie ČR

Odběr novinek

Přejete si zasílat nové zprávy do Vaší e-mailové schránky?
Stačí se zaregistrovat k odběru novinek a určit si,
jaká témata a oblasti Kolína Vás zajímají...

  Celkový počet uživatelů: 1392249 |