Hledáme svědky dopravní nehody

21.3.2024
  KOLÍNSKO – Dosud neztotožněný řidič dodávky nedal přednost v jízdě cyklistovi. 
Kolínští kriminalisté se zabývají dopravní nehodou z 15. února letošního roku, k níž došlo na křižovatce ulic Benešova a V Zídkách v Kolíně. Zde pravděpodobně nedal přednost v jízdě dosud nezjištěný řidič cyklistovi.

Dle dosavadního šetření jel okolo půl osmé večer 30letý cyklista po hlavní silnici, ulicí Benešova, kde mu v jízdě nedal přednost dosud neznámý řidič bílé dodávky, který vyjížděl z vedlejší komunikace ulice V Zídkách na hlavní. Cyklista, aby zabránil střetu, byl nucen prudce zabrzdit, přičemž přepadl přes řídítka. Vlivem toho utrpěl těžké zranění. Řidič dodávky z místa ujel, aniž by zraněnému muži pomohl.

V souvislosti s tímto případem se obracíme na všechny možné svědky této události. Pokud máte k nehodě jakékoliv informace či poznatky k bílé dodávce, kontaktujte nás na lince tísňového volání 158.

Kriminalisté ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu těžké ublížení na zdraví z nedbalosti, kde je trestní sazba stanovena až na dvě léta odnětím svobody.

por. Bc. Michaela Richterová
tisková mluvčí
P ČR Středočeského kraje
5. března 2024
 


 Město Kolín logo
Městská policie Kolín
logo-HZS
logo-policie ČR

Odběr novinek

Přejete si zasílat nové zprávy do Vaší e-mailové schránky?
Stačí se zaregistrovat k odběru novinek a určit si,
jaká témata a oblasti Kolína Vás zajímají...

  Celkový počet uživatelů: 1376934 |