Otevření nového parkoviště před nádražím

25.9.2018
Další etapa výstavby dopravního terminálu v Kolíně – parkoviště pro osobní automobily a část ulice Dukelských hrdinů – byla dokončena.

Od pondělí 24.09.2018 bude parkoviště s měsíčním předstihem před původně plánovaným termínem provozováno v režimu předčasného užívání. V rámci tohoto režimu bude občanům umožněno zaparkovat zde svůj vůz bezplatně do konce října 2018. Dočasné bezplatné parkování je kompenzací za komplikace, které obyvatelům vznikly v souvislosti s rekonstrukcí autobusového nádraží.

Navazovat bude okamžitě poslední etapa výstavby – plná uzavírka části ulice Dukelských hrdinů od vjezdu na odstavy autobusů až po křižovatku s ulicí Sladkovského, kde bude dokončena rekonstrukce kanalizačního řadu a nové povrchy vozovky a chodníků. Tato uzavírka potrvá nejdéle 1 měsíc a vjezd do celého přednádražního prostoru bude tedy možný pro všechny druhy dopravy pouze ulicí Rorejcova od obchodního centra Futurum. Celá investiční dotační akce by měla být i s kolaudací kompletně hotova do konce roku.

Informace budeme podle potřeby průběžně aktualizovat. Omlouváme se za případné komplikace a děkujeme za pochopení. Město Kolín logo
Městská policie Kolín
logo-HZS
logo-policie ČR

Odběr novinek

Přejete si zasílat nové zprávy do Vaší e-mailové schránky?
Stačí se zaregistrovat k odběru novinek a určit si,
jaká témata a oblasti Kolína Vás zajímají...

  Celkový počet uživatelů: 1322109 |