Poradna pro oběti trestných činů

Trestní řízení pro většinu z nás představuje dost neurčitý pojem. Neumíme si moc představit, co vše se za změtí paragrafů a úředních postupů skrývá. O to větší životní zlom zažijeme, když se nás násilí a trestná činnost osobně dotknou. Často si nejsme jisti svými právy a možnostmi. Nevíme, na co si dát pozor, na co nezapomenut, čeho se vyvarovat...

Využijte zkušeností týmu konzultantů, sociálních pracovníků a právníka. S naší pomocí máte jistotu, že v trestním řízení nic nezanedbáte a že neuděláte chybu, kvůli které by nebylo cesty zpět. Posláním Centra pro pomoc obětem je podpora obětí trestné činnosti nebo osob trestnou činností ohrožených, a to prostřednictvím sociálně-právní pomoci. Klientovi poskytujeme podporu při veškerých právních a bezpečnostních úkonech. V neznámé situaci nezůstává sám.
Pomáháme mu sepisovat dokumenty, jednat s úřady, policií... Snažíme se, aby se uživatel lépe orientoval v trestním řízení. Nabízíme různé možnosti řešení jeho případu a dbáme na to, aby je pochopil a svobodně se rozhodl, jakou cestou se vydá. Při tom má naši plnou podporu ve všech souvisejících právních úkonech. Klienty nezastupujeme u soudu ani neřešíme jejich problémy za ně. Tým zkušených konzultantů a právníka je vede a posiluje k samostatnému řešení situace.

Jsme Vám nablízku

Námi poskytované sociální a právní poradenství zahrnuje osobní konzultace, telefonické rozhovory a e-mailovou komunikaci. Hojně využívaná je také aktivní pomoc při sestavování různých dokumentů, návrhů a podání. Dále doprovázíme a asistujeme při jednáních s úřady, lékaři, policií, soudy… Rádi zprostředkujeme kontakt na organizace návazné péče a pokud je to třeba, zajistíme Vám odborné psychologické poradenství. Neváhejte se na nás obrátit. Na problémy nejste sami!
 
Naše hlavní zásady jsou:
  • BEZPLATNOST (všechny poskytnuté služby jsou zcela zdarma)
  • ANONYMITA (klient může vystupovat anonymně)
  • DISKRÉTNOST (všichni pracovníci jsou vázáni mlčenlivostí, konzultace se děje za zavřenými dveřmi)
  • DOBROVOLNOST (klientům nabízíme různá řešení a je jen na jejich vůli, kterou cestou se nakonec vydají)
  • INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP (každý příběh vyslechneme, posuzujeme a řešíme zvlášť)
www.respondeo.cz
POLICIE ČR - kariéra PÁTRÁNÍ - ODKAZY

“Děláme Kolín
bezpečný”

 
 
 

Odběr novinek


Přejete si zasílat nové zprávy do Vaší e-mailové schránky?
Stačí se zaregistrovat k odběru novinek a určit si jaká témata a oblasti Kolína Vás zajímají...
  Celkový počet uživatelů: 1016882 |